Zor Sevda Final Tarihi Belli Oldu mu?

yorumsuz
53 views

Kanal 7 ekranlarında pek çok Hint dizisi görmüştük fakat bu yeni dizi çekimleri en maliyetli olan dizi olarak diğer dizilerden farklı QuboolHai dizisi Türkçe’ye Zor Sevda olarak çevrilmiş biçimde bizlerle buluşacak.

2012 2016 yıllarında hint ekranlarında oynayan Zor Sevda Dizisi 4 sezon ve 856 bölüm olarak yer almıştır. Zor Sevda dizisi Kanal 7’nin İki Yabancı dizisi finalinden hemen sonra ekranlarda yerini alması planlanıyor.

Bir dram dizisi fakat romantik komedi tadında da diyebiliriz. Bu dizide kan bağı olan fakat birbirlerinden ayrı kalmak zorunda kalan iki kardeş ,Ayaan ve Asad’ınmaceralarından bahsedilmektedir.

Ayrıca dizinin başka bir karakteri Zoya. Zoya dizide iki ailenin barışması ve aralarında ki sorunun çözüme ulaşması için elinden geleni yapar.

Zoya cesur bir kızdır. Ayyan ise yakışıklı ve tavırları ile karizmatik. Asad aşkı arayan ve sonunda bulan bir adam. Khanailesinin macerasını izleyecek olan dizinin ne zaman final olacağı şimdiden Hint dizi severlerin merak konusu oldu.

Zor Sevda Ne Zaman Final Yapacak?

Orijinal dizi bölümlerine göre çıkarılan tarih 22 şubat 2018 olması planlandı tabi ki herhangi bir sorun çıkmaz ve yayınlanmayacağı gün olursa bu tarih değişebilir. Bu durumda yine sizlere kesin tarih vermeye devam edeceğiz.

Zor Sevda Ne Zaman Final Yapacak Ve Daha Sonrasında Hangi Dizi Yer Alacak?

Bu dizinin ardından yine kanal 7 de ülkesinde çok sevilen bir dizi ah kalbimde yerini alacak gibi görünüyor fakat kesin bir açıklama yok . açıklamalar oldukça sizinle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın