Zor Sevda Dizisi Neden Erken Bitti Final Yaptı?

yorumsuz
269 views

Zor Sevda Dizisi Neden Erken Final Yaptı? Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve Hint yapımı olan Zor Sevda dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin neden erken final yaptığı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Hint dizilerinin yayıncı kanalı olan ve her dizisi büyük bir zevkle takip edilen Kanal 7’nin sevilen dizilerinden Zor Sevda dizisi 31 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümü ile sevenlerine veda edecek. Erken final ile dizi izleyenlerini şaşırtan Zor Sevda dizisinin neden bittiği oldukça merak ediliyor.

Zoya ile Asaf’ın aşk hikayesini ele alan ve hafta içi her gün ekranlarda olan Zor Sevda dizisi 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlanacak olan 65.bölüm ile final yapacak.

 

Zor Sevda Dizisi Neden Erken Final Yaptı?

Zor Sevda dizisinin neden final yaptığı ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık. 65.bölümi ile sevenlerine veda eden Zor Sevda dizisinin bitmesinin aslında 2 nedeni var. Bu nedenlerden birincisi ve belki de en önemlisi reytinglerde alınan başarısız sonuçlar diyebiliriz.

Son zamanlarda reytinglerde oldukça büyük bir düşüş yaşayan Zor Sevda dizisi son olarak 27 Temmuz Perşembe günü yayınlanan bölümü ile total grupta 38.bölümde olmuştu. Zor Sevda dizisi 26 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan bölümü ile de 49.sırada yer almıştı.

Zor Sevda dizisinin bitmesindeki diğer neden ise seyircilerden gelen yorumlar oldu. Dizinin oldukça karışık ve anlaşılmaz olduğunu savunan seyircilerin bu yorumları karşısında Zor Sevda dizisi bitme kararı aldı.

Zor Sevda dizisinin bitimi ile birlikte Kanal 7 yoluna yeni bir Hint dizisi ile devam etmesi bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın