Zor Sevda Dizisi Final Özeti Neler Oluyor?

yorumsuz
70 views

Zor Sevda Dizisi Final Özeti Neler Oluyor? Kanal 7 ekranlarının ilgi ile takip edilen Hint dizilerinden olan Zor Sevda dizisi ile ilgili tüm soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Dizinin final yapacağı haberinin ardından finalinde neler yaşanacağı bilgisi de merakla takip ediliyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Zor Sevda dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlanacak olan 65.bölümü ile final yapacak olan Zor Sevda dizisinin final bölümü ile ilgili sizler için hazırladığımız haberin detaylarını sunuyoruz.

Birbirinden farklı iki hayat süren ve Hindistan’da buluşan Zoya ile Asaf’ın aşk hikayesini ele alan Zor Sevda dizisi düşük reytingler ve seyircilerden gelen olumsuz yorumlar nedeniyle ne yazık ki final yapıyor. Uzun soluklu dizi olan ancak ülkemizde fazla yer edinemeyen Zor Sevda dizisi Hindistan’da ise oldukça beğenilmişti.

65.bölüm ile final yapacak olan Zor Sevda dizisinin final bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Zor Sevda Dizisi Final Özeti Neler Oluyor?

Zor Sevda dizisinde Raziye söylediği yalanların ortaya çıkmasından çok korkuyor. Ortaya çıkmaması için elinden geleni yapan Raziye’nin korkuları devam ediyor. Zamanında ise Raşid’in Dilşad’a dönmemesi uğruna yaptıkları ise Sıddıki’nin başına dert olmuştur.

Zoya ise yatalak olan Raşid’i konuşturmak için uğraşır. Raziye ise Zoya’yı tam yakarak öldürmek üzereyken Asaf gelir ve onu kurtarır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın