Zor Sevda Dizisi 65.Bölüm Final Neler Yaşanacak 31 Temmuz Pazartesi

yorumsuz
108 views

Zor Sevda Dizisi 65.Bölüm Final Neler Yaşanacak 31 Temmuz Pazartesi Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve Hint yapımı olan Zor Sevda dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 31 Temmuz Pazartesi günü 65.bölüm işe final yapacak ve sevenlerine veda edecek. İşte detaylar..

 

Son dönemlerin en çok ilgi gören yapımlarından olan Hint dizileri içerisinde yer alan Zor Sevda dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Gerek oyuncu kadrosu gerek de senaryosu ile tam anlamıyla izleyenlerini ekran başına kilitleyen Zor Sevda dizisi ülkemizdeki yayın serüveninde de sona geldi.

Hafta içi her gün ekranlarda olan Zor Sevda dizisi 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlanacak olan 65.bölüm ile final yapacak.

Zor Sevda Dizisi 65.Bölüm Final Neler Yaşanacak 31 Temmuz Pazartesi

Zor Sevda Dizisi 65.Bölüm Final Neler Yaşanacak 31 Temmuz Pazartesi

31 Temmuz pazartesi günü final yapacak olan Zor Sevda dizisinin final bölümünde Raziye söylediği yalanların ortaya çıkmaması için elinden geleni yapmaya devam eder. Büyük çaba harcayan Raziye’nin mücadelesi devam eder.

Öte yandan Raşid’in Dilşad’a dönmemesi uğruna yaptıkları ise Sıddıki’nin başına büyük işler dert açar. Bunun üzerine Zoya ise yatalak olan Raşid’i konuşturmak için büyük uğraş verir. Zoya’nın gerçekleri anlatmasından korkan Raziye ise onun üstüne benzin döker ve yakmaya kalkar. Bakalım Zoya kurtulacak mı göreceğiz.

 

Zor Sevda dizisinde kültürleri ve yetişme biçimleri tamamen farklı olan Zoya ile Asaf’ın  aşk hikayesi ele alınıyor. Tam 13 haftadır hafta içi her gün ekranlarda olan ve Kanal 7’nin gündüz kuşağında reytinglerde üst sıralarda yer alan Zor Sevda dizisi final yapacak.

Zor Sevda dizisinin bitmesiyle birlikte Zor Sevda dizisinin ardından yeni bir Hint dizisinin Kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın