Zor Sevda 62.Bölüm Gelişmeleri 26 Temmuz Çarşamba Neler Oluyor

yorumsuz
67 views

Zor Sevda 62.Bölüm Gelişmeleri 26 Temmuz Çarşamba Neler Oluyor Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Zor Sevda dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 62.bölüm ile 26 Temmuz Çarşamba günü sevenlerinin karşısında oluyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve Kanal 7’nin gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan Zor Sevda dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Gerek sahneleri gerek de etkileyici hikayesiyle herkesi ekran başına kilitleyen Zor Sevda dizisi 62.bölüm ile 26 temmuz Çarşamba günü yayınlanacak.

Hindistan’da yayınlandığı sürece büyük bir reyting alan Zor Sevda dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Zor Sevda 62.Bölüm Gelişmeleri 26 Temmuz Çarşamba Neler Oluyor

Zor Sevda dizisinde Asaf babasının bilincinin kapandığını öğrenir ve New York’a gitme planlarını iptal eder. Zoya ise Raşid’i ziyaret etmek için Asaf’ı ikna etmiştir. New York’a gitme planlarını iptal eden Asaf kalma kararı alır.

Dilşad’ın eve gelmesinin ardından Asaf bu durumu kaldıramaz ve oradan uzaklaşma kararı alır. Zoya’yı da alıp New York’a gitmek isteyen ve bunu düşünen Raşid’in fenalaşması ile birlikte tüm planları alt üst olmuştur.

Asaf Zoya’nın kendisi ile konuştuğu sözlerden çok etkilenir ve babasını görmeye karar verir. Dilşad ise Asaf’ı görünce adeta dili tutulur ve çok şaşırır. Raziye ise Dilşad’ın onlarla birlikte yaşamasından hiç hoş kalmaz. Ayan’ın evi terk etmesi ile birlikte Hümeyra bunalıma sürüklenmiştir.

Zor Sevda dizisi hafta içi her gün saat 16.30’da Kanal 7 ekranlarında oluyor. Dizi ile ilgili merak edilenleri ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz. Oldukça etkileyici olan bu dizide Asaf ile Zoya’nın hikayesine tanıklık ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın