Zor Sevda 61.Bölüm Özeti 25 Temmuz Salı Neler Oluyor?

yorumsuz
99 views

Zor Sevda 61.Bölüm Özeti 25 Temmuz Salı Neler Oluyor? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Hint dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Zor Sevda dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 61.bölüm ile 25 temmuz Salı akşamı ekranlarda oluyor. İşte detaylar..

 

Hint dizileri ile son yıllarda önemli bir populerite kazanan ve reytinglerde önemli bir yere sahip olan Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Zor Sevda ile bilgiler sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle oluyor. Hafta içi her gün gündüz kuşağında yer alan ve daha önce Hint televizyonlarında önemli başarılar elde eden Zor Sevda dizisi yeni haftada da yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor.

25 Temmuz Salı günü 61.bölüm ile yayınlanacak olan Zor Sevda dizisinden bilgiler şu şekilde;

 

Zor Sevda 61.Bölüm Özeti 25 Temmuz Salı Neler Oluyor?

Zor Sevda dizisinde Şirin Raşit’e olan sevgisinden dolayı evi terk edememiştir. Ayan ise gitmekte kararlılığını sürdürür. Asaf ise annesinin gidişine üzülmüştür. New York’a gitmeye karar verir. Öte yandan Raziyeler ise tehdit almaya devam etmektedirler. Bir gece Raşit’i kanlar içinde yerde bulurlar.

Ayan’ın evi terk etmesi evde morallerin alt üst olmasına neden olur. Asaf ise Zoya’nın annesinin gitmesine izin vermesine sinirlenmiştir. New York’a gitme kararı alır. Zoya’nın da kendisi ile birlikte gelmesini ve kendisini yalnız bırakmamasını ister.

Yaşananların ardından Raşit’in hastalığı da giderek ağırlaşmaya ve artmaya devam eder. Raziye’ye gelen tehditler ise onu çok ürkütür. Evinde kanlar içinde bulunan ve acil olarak hastaneye kaldırılan Raşit’in durumu belirsizdir.

Yapılan kontrollerin ardından Raşit’in iyileşemeyeceğini söylemesi herkesi üzmüştür. Asaf’ın New York’a gidip gitmeyeceği ise belirsizliğini korumaya devam eder. Zor Sevda dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın