Zor Sevda 42.Bölüm Gelişmeleri 28 Haziran Çarşamba

yorumsuz
133 views

Zor Sevda 42.Bölüm Gelişmeleri 28 Haziran Çarşamba  Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Hint dizilerinden olan Zor Sevda dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 28 Haziran Çarşamba günü 42.bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Ülkemizde farklılık yaparak Hindistan’dan dizi ithal eden ve bu konuda da oldukça başarılı olan Kanal 7’nin Hint dizileri ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Bu hint dizilerinden bir tanesi de Zor Sevda dizisi. Hafta içi her gün sevenleri karşısında olan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Zor Sevda dizisi hakkında tüm  bilgileri sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

28 Haziran Çarşamba günü 42.bölüm ile yayınlanacak ve birbirinden önemli gelişmelere ev sahipliği yapacak olan Zor Sevda dizisinden gelişmeler şu şekilde;

 

Zor Sevda 42.Bölüm Gelişmeleri 28 Haziran Çarşamba

Kanal 7 ekranlarının beğeni ile takip edilen dizileri arasında yer alan Zor Sevda dizisinde Zoya, Tenvir’in Asaf’tan hamile olduğunu düşünmektedir. Bunu ortaya çıkarmak için elinden geleni yapan ve gerçekleri öğrenmek isteyen Zoya’nın uğraşları devam eder. Sonunda Tenvir’in söylediği yalanlar ve Zoya’ya zarar vermek için yaptıkları ortaya çıkmıştır. Tenvir iş yerinden kovulur.

Zoya Tenvir’in söylediği yalanı ortaya çıkarmıştır. Asaf’a kavuşan Zoya çok mutludur. Tenvir ise yenilgisini kabullenmekte çok zorlanır ancak evi terk etmekten de başka seçeneği yoktur. Asaf bunca zaman Zoya’yı dinlemediği için pişmanlık yaşasa da Zoya ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Öte yandan Dilşad ise Ramazan bayramının ardından Zoya ile Asaf’ı evlendirmek istediğini açıklamıştır. Hümeyra ise bir süredir ortalıkta yoktur. Hümeyra’nın söyledikleri ise Ayan ve tüm ev halkını korkutmuştur. Başka biri ile evli olduğunu açıklayan ve gösterdiği düğün fotoğrafları ile herkesi şaşırtan Hümeyra ev halkını korkutmaya devam eder.

Zor Sevda dizisi ülkemizde Kanal 7 ekranlarında 4 bölüm birleştirilerek 80 dakika yayınlanıyor. Hafta içi her gün saat 16.30’da sevenlerinin karşısında olan Zor Sevda dizisinde Zoya ile Asaf arasında yaşanan dillere destan aşk hikayesini izliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın