Zor Sevda 24 Mayıs 18.bölümde neler olacak Zoya’ya şok!

yorumsuz
349 views

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Zor Sevda dizisi 24 Mayıs bölümünde neler olacak 18.bölüm ile ilgili merak edilen tüyolar ve ayrıntıları bir araya getirdik.

Sevile Hint dizileri arasında yer alan Zor Sevda; Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Son olarak dizide Zoya; Dilşad’ı vuran kişinin kim olduğunu öğrenmeyi başarmış fakat yine de işler onun için çok iyi gitmemişti.

Zoya, Raziye’nin Dilşad’ı vuran kişiye para verdiğini görecek ve bu tüm dengeleri değiştirecek. Tüm işleri tek başına yapan Zoya bu nedenle Asaf’tan sitem duyacak olsa da yaptıklarının arkasında durmayı da başaracak.

Son bölümde Zoya, Dilşad’ı vuran kişinin silahını bulmayı başarmıştı. Bu yakaladığı izi sürmeyi başaran Zoya; güvenlik şirketinden silahın kime ait olduğunu öğrendi ve silah sahibini gizlice takip ederek onun diğer bağlantılarını deşifre etmeye çalıştı.

Son zamanlarda sıklıkla bir araya gelen Zoya ve Asaf arasında ise yakınlaşma gelecek bölümde biraz daha artacak. İkili arasındaki yakınlaşmadan henüz kimsenin haberi olmasa da yeni bölümlerde bu durum ortaya çıkmaya başlayacak.

Öte yandan Raziye tarafından çevirilen oyunlar Zoya’yı da etkileyecek. Raşid’in annesi dönen tüm oyunları bilmesine rağmen bir türlü kanıtlayamaz. Gelecek bölümde Zoya’yı zor duruma düşürecek gelişmeler yaşanması muhtemel görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın