Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyesi Mi Olacak?

yorumsuz
24 views

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyesi Mi Olacak? TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan O Ses Türkiye yarışmasından bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Son dönemlerde yarışma için adı sıkça geçen Yıldız Tilbe’nin yeni sezonda jüri üyesi koltuğunda oturup oturmayacağı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ve yine sunuculuğunu da Acun Ilıcalı’nın yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında yeni sezonda jüri üyesi koltuğunda farklı isimler göreceğiz. Bu konuda çalışmalarını devam ettiren Acun Ilıcalı Yıldız Tilbe ile bir araya geldiklerini doğruladı.

Yeni sezon için daha güçlü bir O Ses Türkiye yapmanın planlarını yapan Acun Ilıcalı Yıldız Tilbe ile ilgili iddialara açıklık getirdi.

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyesi Mi Olacak?

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyesi Mi Olacak?

Son dönemlerin merak edilen sorularından bir tanesi olan Yıldız Tilbe’nin O Ses Türkiye’nin jüri üyesi olup olmayacağı sorusuna Acun Ilıcalı açıklık getirdi. Ilıcalı, “Sadece ufak bir beyin jimnastiği yaptık. Yıldız Tilbe’yi ‘O Ses Türkiye’ye yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, renk katacaktır” açıklamalarında bulundu.

 

Yıldız Tilbe Kimdir?

Ülkemizin ünlü şarkıcıları arasında yer alan Yıldız Tilbe 16 Temmuz 1966 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 51 yaşında olan Yıldız Tilbe aynı zamanda bestecidir. İlk olarak düğün salonlarında şarkı söyleyen ardından gece kulüplerinde sahne almaya başlayan Yıldız Tilbe bir gece çalıştığı kulübe Sezen Aksu’nun gelmesi ile birlikte İstanbul’a gelir.

İlk klibini Cenk Torun ile birlikte Delikanlım şarkısına çeken ve büyük oranda hayran kitlesine ulaşan Yıldız Tilbe hafızalara kazınan şarkıları seslendirmiştir.  Kendine has bir tarzı olan Yıldız Tilbe 1996 yılında narkotik şubenin evine yaptığı baskında esrarla birlikte yakalanmıştır.

Yıldız Tilbe’nin yeni sezonda O Ses Türkiye jüri üyelerinden olması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın