Yaralı Aşk Konusu,Karakterleri,Ne Zaman Başlayacak?

yorumsuz
15 views

Yönetmen koltuğunda Yasin Uslu’nun oturduğu Yaralı Aşk dizisi hangi tarihte başlayacak merak konusu oldu. Yaralı Aşk dizisi tanıtım fragmanı hangi tarihte yayınlanacak? Yaralı Aşk dizisi yayın tarihi ve tanıtım fragmanı hakkında sayfamızda gerekli detayları bulabilirsiniz.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın yer aldığı yaralı Aşk dizisi diğer oyuncularına baktığımızda Nur Fettahoğlu, Muhammed Uzuner ve Cahit Gök gibi ünlü oyuncuları da kadrosunda bulunduran dizinin hazırlıklarında sona gelindi.

Yaralı Aşk Konusu,Karakterleri,Ne Zaman Başlayacak?

Yaralı Aşk dizisinin konusu adından da Anlaşılacağı üzere tutkulu bir aşk ile karşımıza geliyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Yalan Bahara benzer konuda olduğu söyleniyor.Yaralı aşk dizisinde geçmişte kadınlar ile ilgili yaşadığı kötü tecrübeler sebebiyle kalbin taşa dönen bir adamın yıllar sonra hayatına giren güzel ve içten bir kadın tarafından düşüncelerinin değiştirilmesi ve yavaş yavaş ona aşık olma hikayesi anlatılıyor.

Kanal D ekranları için hazırlanan yeni dizi oldukça iddialı yapımlar arasında yer alıyor. İzleyici İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay gibi 2 ünlü oyuncudan muhteşem bir dizi bekliyor.Böylesine başarılı bir elinden çıkacak olan projenin oldukça sağlam olması bekleniyor. Yaralı Aşk dizisinin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Ocak ayında ekranlara geleceği iddia edilen dizinin o kadar uzatılmayacak onu düşünüyoruz ve ekim ayı gibi Kanal D ekranlarında yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın