Yalaza Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor?

yorumsuz
42 views

Yalaza Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor? Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan TRT1’den yepyeni bir dizi daha geliyor. Usta oyuncu kadrosuna sahip olan ve hazırlıkları devam eden Yalaza dizisinin nerede çekildiği ile ilgili haberimizin detayları sizlerle!

 

Ülkemizin ünlü yapımcı ve yönetmenlerinden olan Osman Sınav’dan yepyeni bir dizi daha geliyor. Yeni sezonda TRT1 ekranlarında olacak Yalaza dizisinin oyuncu kadrosunda Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Sinan Albayrak, İpek Tuzcuoğlu gibi isimlerin yer alacağı Yalaza dizisinin hazırlıkları devam ediyor.

Yakında TRT1 ekranlarında olacak ve oldukça iddialı bir yapım olması beklenen Yalaza dizisinin nerede çekildiği ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık. İşte sorunun cevabı;

 

Yalaza Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda aynı zamanda Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi isimleri barındıran Yalaza dizisinin çekimleri başladı. Sakarya Taraklı’da başlanan dizi yeni sezonda TRT1 ekranlarında olacak. Eylül 2017’de başlayacak olan Yalaza dizisinin müjdesini dizi yapım şirketi içerisinde olan Mehmet Bahadır Er’den geldi.

Aşk ile bir kez daha setteyiz #yalaza yakında.. mesajını paylaşan Yalaza dizisinin henüz senaryosu ise paylaşılmadı. Dizinin oyuncu kadrosunda İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Didem Baçın, Zeyenp Gülmez gibi isimler yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın