Yalaza Dizisi Hangi Şehirde Çekiliyor Dizi Seti Nerede?

yorumsuz
49 views

TRT 1 ekranlarında yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak olan Yalaza isimli dizi nerede çekiliyor merak edildi. Dizinin muhteşem doğa görüntüleri nerede çekildiği ile ilgili merakları ikiye katladı. Yalaza isimli dizinin çekildiği setin kurulu olduğu yer ve buradaki göl ve baraj en ismini araştırarak sizlere sayfamız üzerinden aktarmak istedik işte detaylar…

TRT 1 ekranlarında 2017-2018 sezonu da yayınlanacak olan Yalaza isimli dizi güçlü kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri çektiği kadar muhteşem doğa görüntüleri ile de gözlerden kaçmıyor. Yalaza güçlü oyuncu kadrosundan oluşuyor demişken kimlerin rol aldığını baktığımızda Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi isimler Yalaza dizisine renk katacak olan oyunculardan bazıları.

Oldukça güzel ve eğlenceli bir komedi dizisi olarak hazırlanan Yalaza dizisinin çekildiği yer neresi? Dizinin fragmanı baktığımızda bir göl ve muhteşem bir manzara karşımıza çıkıyor. Balıkçıların hemen arkasında görülen eski değirmende nostaljik görüntüsü ile gözlerden kaçmıyor bir tarafı ormanlık bir tarafı göl manzaralı olan değirmenlerin bulunduğu yerin neresi olduğu Yalaza dizisinin çekildiği yer merak edilir oldu.

Yalaza dizisi Sakarya’nın Taraklı ilçesinde çekiliyor. Poyrazlar Gölü dizide gördüğümüz göldür. Sakarya Nehri’nin Hemen yakınında olan Poyrazlar Gölü manzaralı ve nostaljik bir mekandır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın