Volkan Keskin İsimsizler Dizisinden Ayrılıyor mu?Kürşad Öldü mü?

yorumsuz
58 views

Son zamanların en çok konuşulan dizisi olan isimsizler harika kadrosu ve oyuncuları ile televizyon ekranlarında yer almaya devam ediyor.

İsimsizler oldukça orijinal konusu ve senaryosu ile izleyiciyi kendine bağlamış durumda. Dizinin konusu şöyle;

Fatih herkesin oldukça başarılı ve umut veren genç bir diplomat adayıdır. Türkiye’nin yurt dışı temsilciliğine atanır ve greve başlamak üzere olan genç diplomatın tam görevine başlaması üzerine virankayadan gelen acı haberle yıkılır ve hayatının akışını değiştirir. Virankaya da bulunan kaymakamı şehit edilir. Fatih ise kaymakamın kendisine güveni ve desteği ile onun yerine kaymakam olmaya karar verir.

Ülkesinin ferahı ve huzuru adına masa başı rahat bir işi bırakmış onun yerine cesurca savaşmayı seçmiştir, yüreğinde vatan millet sevdası barındıran karakterimiz 7 kişi ile oluşan bir kadro ile Virankaya’yadoğru yola çıkarlar.

Volkan Keskin İsimsizler Dizisinden Ayrılıyor mu?Kürşad Öldü mü?

İSİMSİZLER DİZİ OYUNCULARI

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturduğu İsimsizler’inkadroda ki isimleri şu şekilde, Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman) Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif).

İsimsizler dizisi son zamanlarda yeni sezona adım atmış en az reytingler alan dizi olması sebebi ile final korkusu oluşturmuştu izleyicilerinde.

Kürşad isimli karakterimizoldukça deneyimli ve başarılı bir istihbarat polisi rolündeydi ve Kaymakam Fatih’in yakınında ki ve en güvendiği kişiydi. Birçok suikast planları ve bu planların önlenmesi Kürşat karakterimiz sayesinde olmuştur.

Fakat hayranlarına üzücü bir haber vereceğiz. İsimsizlerde 8 başrol oyuncusu dizideki karakterine son verirken, diziye ait resmi hesaplarda da 8 ölür bin diriliriz mesajı paylaşıldı. Bu demek oluyor ki dizide ki 8 karakter diziden ayrılacak. Bunlardan biride Kürşat karakteri oldu.Kürşat karakterimiz Sezon finalinde vurularak şehit edilmiş ve diziden ayrılmıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın