Vatanım Sensin Kara Fatma Kimdir?Hayatı ve Biyografisi

yorumsuz
219 views

Kanal D ekranlarında yayınlanan tarihi dizi Vatanım Sensin perşembe akşamları yayın hayatına devam ediyor. İzlenme rekorları kıran ve Kurtuluş Savaşı yıllarını konu alan tarihi dizi Vatanım Sensin kadrosuna yeni oyuncular almaya devam ediyor. Oyuncu kadrosu sürpriz isimlerden biri daha dahil eden dizi izleyiciyi şaşırttı. Tarihi karakterlerden karafatma rolünde diziye dahil olan isim oldukça tanınmış ünlü firmalardan birisi oldu. Peki Vatanım Sensin Kara Fatma kimdir? Kim tarafından canlandırıyor kendisi hakkında merak edilen detaylar sizler için haberimizde.

Son zamanlarda popüler olan tarihi diziler arasında Perşembe akşamlarına damgasını vuran Vatanım Sensin dizisi yurtdışında da izlenme rekorları kırıyor. Diziye her geçen gün yeni isimler dahil oluyor. Senaryosu oldukça güçlü olan Vatanım Sensin dizisi yeni karakteri Kara Fatma oldu. Dizide Kara Fatma karakterini canlandıran isim ekranların ünlü oyuncusu Demet Evgar olacak. Demet Evgar kimdir kendisi hakkında merak edilen detaylar haberimizde sizler için yer alıyor.

Kendisini son olarak bir kadın bir erkek iki çocuk da izleme fırsatı bulduğumuz Demet Evgar 19 Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da dünyaya gelmiştir. Aslen Arnavut kökenli olan Demet Evgar 17 yaşında amatör bir topluluk olan tiyatroda oyunculuk hayatına adım attı. İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Birçok dizi ve sinema filminde rol aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın