Vatanım Sensin Cevdet ve Ailesi Ölüyor mu Yeni Bölüm Tüyoları

yorumsuz
159 views

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin dizisi yine nefesleri kesen bir bölümle sevenleri karşısında oluyor. Dizinin yeni bölüm tüyoları, Cevdet ve ailesinin akıbeti ve daha fazlası haberimizde!

 

Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı ve ardından Okan Yalabık, Fatih Artman, Demet Evgar gibi isimlerin katılımlarıyla daha da güçlü bir görüntü çizen Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor.

Sezon finaline adım adım giden Vatanım Sensin dizisi bu hafta yeni bölümü ile 25 Mayıs Perşembe akşamı ekranlarda oluyor. Cevdet Tevfik’in kendisine ihanet ettiğini ve Selanik’te arkasından vuran kişinin Tevfik olduğunu öğrenmişti.

 

Bunun ardından Tevfik ise yenilgiyi asla kabullenemedi ve Cevdet’e karşı kozlarını oynamaya devam etti. Vasili’ye verdiği Eşref Paşa’nın vasiyeti Tevfik’in bir anlamda kaçış bileti olabilir.

Öte yandan Cevdet ise Ankara’ya istihbarat için çok önemli bir fırsat yakalamış durumda. Cevdet’ten şüphelene Vasili ise onun casus olduğunu anladığı takdirde hem Cevdet’e hem de ailesine infaz emri verebilir.

Leon’un şans eseri hayatta kalması ve yine Hilal’e sığınması ise aralarındaki aşkı ateşlemiş durumda. Leon’un yeniden Yunan ordusuna katılıp katılmayacağı konusu da merak ediliyor.

Vatanım Sensin dizisi yeni bölümü ile 1 Haziran Perşembe akşamı Kanal D’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın