Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2017-2018 Vatanım Sensin Sezon Nerede Çekiliyor?

yorumsuz
176 views

Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2017-2018 Vatanım Sensin Sezon Nerede Çekiliyor? 2016 – 2017 sezonunda Kanal D ekranlarında yer alan Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda da ekranlarda yerini almaya devam edecek. 2. sezonda da ekranlarda yerini alacak olan dizi yeni sezona ne zaman merhaba diyecek merakla bekleniyor. İşte merak edilen şeyler haberimizde.

Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2017-2018 Vatanım Sensin Sezon Nerede Çekiliyor?

Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2017-2018 Vatanım Sensin Sezon Nerede Çekiliyor? Dönem dizisi olan Vatanım Sensin dizisi ekranlarda gelecek sezonda yerini almaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekranlarda yerini almaya hazırlanan dizisinin seti genellikle İstanbul’ da yer alıyor. İzmir ve İzmit gibi illerde de zaman zaman dizinin çekimleri oluyor.

Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2017-2018 Vatanım Sensin Sezon Nerede Çekiliyor? Yunanlarla verilen mücadeleyi konu alan dizi Vatanım Sensin yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek. Dizinin baş rollerinde Halit Ergenç , Bergüzar Korel gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Sevilen dizinin yönetmen koltuğunda ise Yağmur ve Durul Taylan oturuyor.

Gelecek sezondaki bölümlerde ise çeşitli şehirlerde dizi seti kurulması bekleniyor. Vatanım Sensin dizisinin yeni sezonda ekranlarda ne zaman yer alacağı veya oyuncu kadrosunda kim ayrılıp kim ayrılmayacağı merakla bekleniyor.

Vatanım Sensin dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın