Utanmazlar Nerde Hangi İlde Çekiliyor?

yorumsuz
92 views

Dünya da ilgi ile izlenen Shameles dizisinin ünü bu diziyi Türkiye uyarlamasının yapılmasına kapı araladı. Medyapım’ın imzasında, Meryem Gür’ün kalemi ile diziye Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum gibi dizilerde adından sıkça bahsettiren Hazal Kaya’nın başrolü oynayacağı netleşti. Maral dizisinde adından ve yeteneğinden bahsettiren genç oyuncu televizyon dizi dünyasına ara vererek aşçılık kursunu bitirmişti. Deneyimli ve güzel oyuncu şanssız Fiona rolü ile karşımıza çıkacak.

Meryem Gür’ün kaleminden çıkan yeni dizinin yeri Fox tv olacağı kesin bilgiler arasında.  Herkesin büyük merak içinde beklediği yapımın çekime başlama tarihi 24 Temmuz olarak belirlendi.

Çekimleri İstanbul da gerçekleşecek olan yapımın, eylül ayında dizi severlere sunulması planlanıyor Fox tv ile anlaşılan dizi yeni sezonda bizlerle.

Utanmazlar Nerde Hangi İlde Çekiliyor?

Hazal Kaya

26 yaşındaki genç ve yetenekli oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesini başarı ile bitirmiş. Oyunculuk yeteneğinin ardından yabancı dilleri de konuşabilmesi oyunculuk yeteneğinin yanı sıra yabancı dil yeteneğini de gözler önüne seriyor. İngilizce, İtalyanca ve Almancayı rahatça konuşabiliyor. Adını Feriha Koydum dizisinde Feriha Yılmaz rolü ile akıllara nakşedilmiş oyuncu Acemi Cadı, Aşk-ı Memnu, Behzat Ç ve Maral gibi yapılarda da kendinden sıkça bahsettirmiştir.

Burak Deniz

20 Ekim 1989 İstanbul da dünya ya gelen yakışıklı oyuncu Kaçak dizisinde Burak olarak akıllarımıza kazınmış başarılı bir oyuncudur. Oyunculuk deneyimine ilk olarak Kolej Günlüğü isimle kazanmış. Tatlı Küçük Yalancılar da Toprak rolü ile karşımıza çıkmıştır. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hande Erçel’le beraber başrollerini paylaştığı dizide rol almıstır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın