Türk Malı Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

yorumsuz
24 views

Türk Malı Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Star Tv ekranlarında yaz döneminde sevenlerinin karşısına çıkan ancak sürpriz bir biçimde 6.bölüm ile sezon finali yapan Türk Malı dizisinin merakla beklenen yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren gibi isimlerin yer aldığı Türk Malı dizisi 2011 yılının ardından 2017 yılında yayınlanan yeni bölümleri ile ekranlarda olmaya başlamıştı. Yaz döneminde yayınlanması beklenen dizi 6.bölümü itibariyle sezon finali yapmış ve sevenlerine veda etmişti.

Yeni sezonda yeni bölümleri ile yayınlanacağı açıklanan Türk Malı dizisinin merakla beklenen tanıtım fragmanı yayınlandı.

Türk Malı Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Son olarak 9 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan 6.bölümü ile ekranlarda olan Türk Malı dizisi sezon finali yapmasının ardından Eylül ayında sevenlerinin karşısında oluyor. Yine Pazar akşamı yayınlanacak olan Türk Malı dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Abiye ile boşanan Erman Abiye’ye ödediği nafakalar yüzünden dibi vurur. Hem evsiz hem de parasız kalan ve son çare olarak da yıllardır görüşmediği amca oğlu Eymen’e gitmekte bulan Erman ondan yardım ister.

Amca oğlu Eymen Erman ile pek ilgilenmez. Ona az bir miktarda para verip başından savmak ister. Eymen’in de başı belaya girince Eymen evi ve çocukları Erman Kuzu’ya emanet eder. Birden bire Erman kendini büyük bir malikhanede bulur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın