Türk Malı Hidayet Balık Gülhan Tekin Kimdir?

yorumsuz
153 views

Yaz dönemi boyunca her Pazar akşamı ekranlarda olacak Türk Malı dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmayı sürdürüyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Hidayet karakterini canlandıran Gülhan Tekin ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

İlk bölümü ile 28 Mayıs Pazar akşamı ekranlarda olacak Türk Malı dizisinin başrollerinde Şafak Sezer, Hasibe Eren, Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici gibi isimler yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan bir başka isim ise Hidayet karakterini canlandıran Gülhan Tekin oldu.

Hidayet Balık Kimdir?

Bahattin ve Şaduman çiftinin 25 yıllık evlilikleri boyunca yardımcıları olan Hidayet zeki, güçlü, sert ve dobra bir kadındır. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan Hidayet evlenmeyi de düşünmemektedir.

Gülhan Tekin Kimdir?

Gülhan Tekin 3 Mayıs 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan Gülhan Tekin senaristlik dışında reji asistanlığı, sanat yönetmenliği reklam metni yazarlığı gibi görevler de üstlenmiştir.

Bir Demet Tiyatro, BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar gibi yapımlarda da rol alan Gülhan Tekin bir çok dizide senarist ve oyuncu olarak görev yapmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın