Türk Malı Dizisi Onur Güney Anıl İlter Kimdir?

yorumsuz
159 views

Uzun bir aranın ardından yenilenmiş oyuncu kadrosu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Türk Malı dizisinde yer alacak ve Onur karakterini canlandıracak Anıl İlter ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Show Tv’de yayınlandığı süre zarfı boyunca dillerden düşmeyen ve geniş bir izleyici kitlesine hitap eden Türk Malı dizisinde eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Onur Güney karakterini canlandıran Anıl İlter ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Onur Güney Kimdir?

Öğrencilik yıllarını oldukça başarılı bir şekilde geçirmiş olan Onur başarılı bir psikologtur. Oldukça kibar ve temiz kalpli bir insan olan onur’un karısı Deren ile mutlu bir evliliği vardır.

Anıl İlter Kimdir?

Anıl İlter 1980 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Dizi oyuncusu ve sunucu olan Anıl İlter Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi bölümü mezunudur.

Bir dönem porfesyonel olarak futbol oynayan Anıl İlter’in hayatı bir bölüm başkanı tarafından istenen sunum ile birlikte değişiyor. İlk olarak 2008 yılında Ece dizisinde rol alan Anıl İlter Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Sedat karakterini canlandırdı.

Bir Avuç Deniz, Kızıl Elma, Üç Arkadaş gibi dizilerde de rol alan Anıl İlter aynı zamanda sosyal medyada paylaştığı videolarla da ün kazanmış bir isim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın