Türk Malı Dizisi Hasibe Eren Bakiye Kimdir?

yorumsuz
223 views

28 Mayıs Pazar akşamı ilk bölümü ile Star tv ekranlarında olacak Türk Malı dizisinde Bakiye Çekirdek rolü ile karşımızda olacak Hasibe Eren ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Ülkemizin öne çıkan dizileri arasında yer alan ve her bölümü ilgi ile takip edilen Türk Malı dizisi uzun bir aranın ardından sevenleri karşısında olmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni isimlerinden olan ve Bakiye Çekirdek karakterini canlandıracak Hasibe Eren’i sizler için yakından tanıdık.

Bakiye Çekirdek Kimdir?

Eskiden süper market kasiyerliği yapan ve daha önce hiç evlenmemiş olan Bakiye şimdilerde ise dünyanın en tembel ancak en de tatlı dadısıdır. Zengin koca bulmak ve anne olmak isteyen Bakiye popüler kültür konusuna ise çok düşkündür.

Bakiye enerjik, komik rengarenk bir kadın olarak Türk Malı dizisindeki yerini alacak.

Hasibe Eren Kimdir?

6 Haziran 1975 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Hasibe Eren sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Aslen Kahramanmaraşlı olan ve liseyi İstanbul’da bitiren Hasibe Eren İstanbul Üniversitesi Piyasa araştırmaları ve reklamcılık bölümünü bitirir.

Yine İstanbul Üniversitesinde okuyan ve burada tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji bölümünü bitiren Hasibe Eren 2006 yılında Avrupa Yakasında Makbule rolü ve 1997 yılında ise Sıdıka dizisinde canlandırdığı Sıdıka rolü ile tanındı.

Aynı zamanda sunuculuk da yapan Hasibe Eren 2001 yılında Togay Kılıçoğlu ile evlendi ve 2007 yılında ise boşandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın