Tatlı Bela Final Tarihi Belli Oldu mu?

yorumsuz
51 views

Tatlı Bela Final Tarihi Belli Oldu mu?Son zamanlarda kanal 7 de hint dizilerini daha çok görmekteyiz. Kanal 7 izleyicileri hint dizilerini sevmiş olmalı ki yeni bir dizi yerini almayı planlıyor. İşte o çok beklenilen dizisinin konusu; Hindistan’ın çok konuşulan iki starı AvinashSachdev ile Shrenu Parikh’in bir araya gelmesi ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olduğu söylenilen dizi Ek BaarPhirTatlı Bela ismi ile Kanal 7’de.

Birbirlerinden oldukça farklı olan ve ilk başta birbirlerinden nefret eden iki kişi Shlok ve Ashta’nınbir araya gelmesi ve aralarında duygusal bağın oluşması ile Tatlı Bela, aşkın imkânsız halini bize televizyon ekranlarından ulaştıracak. Evli olan ve eşi ile ilk zamanlar oldukça güzel ve duygusal zamanlar geçiren fakat ardından eşinin annesi yüzünden evliliği ayrılığına doğru yol alan Shlok, aştan umudunu kesip kendisini para kazanmaya ve işine adamıştır. Kaderlerinin bir şekilde birleştiği Ashta kalbi güzel ve çevresinde ki herkesi mutlu görünmesi adına elinden geleni yapacak fedakâr bir genç kızdır.

Tatlı Bela Final Tarihi

Kaderlerinin birbirleri ile kesişmesi sonucu birbirlerine oldukça kenetlenen Shlok ve Ashta’yıaralarında ki duygunun aşka dönüştüğünü fark edecek ve dizinin devamında neler olacağını bize gösterecekler.

Tatlı Bela hafta içi ve hafta sonu 22:00’de Kanal 7 ile izleyicileri ile buluşacak.

Tatlı Bela Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Tatlı Bela isimli dizi 522 bölüm ve 2 sezon olarak kanal 7 ekranlarında yerini aldı ve her bölümü 22 dk olan dizi, Kanal 7 ise Tatlı Bela isimli dizinin 4 bölümünü birleştirerek tek bölüm olarak karşımıza koyacak. Tatlı Bela isimli yeni dizi 130 bölüm ile6 Mart 2017  tarihinde bizlerle buluşacak

Tatlı Bela dizisi 23 Eylül 2017 tarihinde veda edip, yerini tekrar bir Hint dizisi olan Ah Kalbim ile devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın