Tatlı Bela 109.Bölüm Fragmanı 24 Haziran Cumartesi Gelişmeleri

yorumsuz
74 views

Tatlı Bela 109.Bölüm Fragmanı 24 Haziran Cumartesi Gelişmeleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü sevenlerini ekran başına kilitleyen Tatlı Bela dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Tatlı Bela 24 Haziran Cumartesi günü 109.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Ülkemizde yayınlanan ve Hint yapımı olan diziler içerisinde en çok izlenen dizilerden bir tanesi de Tatlı Bela dizisi oldu. Ülkesinde gösterdiği başarının ardından Türkiye’de de yoluna başarılı bir şekilde devam eden ve Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Tatlı Bela dizisi 24 Haziran Cumartesi günü 109.bölüm işe yayınlanacak.

Haftanın her günü ekranlarda olan ve 80 dakika bölüm süresi olan Tatlı Bela dizisinden gelişmeleri sizler için derledik. İşte bilgiler;

 

Tatlı Bela 109.Bölüm Fragmanı 24 Haziran Cumartesi Gelişmeleri

Tatlı Bela dizisinde Sarkar ve Agnihotri ailelerinin girdiği ihaleyi Niranjan’ın kazanması ile birlikte Sarkar çok sinirlenir. Agnihotri ailesi ihalenin sahibi olmuştur. Astha ise gizli bir şekilde kazanılan zaferin tadını çıkartır ve kutlamalara başlar. Bu ihale Sarkar malikanesinde adeta bir deprem bir şok etkisi oluşturur.

Niranjan ise eski gücünü kazanmak için çok uğraşmaktadır ve eline çok önemli bir fırsat geçmiştir. Maddi yetersizliklerden dolayı sıkıntı çeken Niranjan oldukça zorlanmaktadır.

Tatlı Bela Dizisi Konusu

Kanal 7 ekranlarında başarılı bir şekilde yayınlanmaya devam eden Tatlı Bela dizisinde aşk ve nefretin mücadelesini izliyoruz. Hayat görüşleri ve toplumsal statüleri tamamen birbirinden farklı olan Shlok ile Astha zamanla birbirlerine aşık olurlar.

İkilinin tanışma sürecinde sürekli kavga etmeleri onları birbirlerine daha da çok bağlayacaktır. Severek evlendiği eşinden annesinin baskıları nedeniyle ayrılmak zorunda kalan ve bundan sonra da kendisini işine veren Shlok tamamen güce dayalı bir hayat sürmektedir.

Astha ise iyiliklerle dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen ve duygulara değer veren genç bir kızdır. Her karşılaşmalarında kavga eden bu ikili daha sonrasında yaşanacak sürpriz gelişmelerle birlikte aşk yaşayacaklardır. Tatlı Bela dizisinde yine sonunda aşkın gücü kazanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın