Tarz Meselesi Yarışması Jüri Üyeleri

yorumsuz
63 views

Tarz Meselesi Yarışması Jüri Üyeleri Yaz dönemine oldukça hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan kanallardan bir tanesi Kanal D’de yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Bu yarışma programının adı ise Tarz Meselesi olacak. Adından da anlaşılacağı üzere moda stili yarışma programı olacak Tarz Meselesi’nin jüri üyeleri belli oldu. İşte detaylar..

 

Son dönemlerde sıkça karşılaştığımız moda programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Özellikle Bu Tarz Benim, İşte Benim stilim ile başlayan moda programı furyası Ne Giysem Yakışır, Bugün Ne Giysem ve son olarak Gardırop Savaşları gibi programlarla devam etmişti. Hanımların büyük ilgisini gören moda programlarına bu yaz döneminde bir yenisi daha eklenecek.

2017 yaz döneminde ekranlarda olacak ve normal sezonda da devam etmesi planlanan Tarz Meselesi programının temelleri atılmaya başlandı ve programın jüri üyeleri de netlik kazandı.

 

Tarz Meselesi Yarışması Jüri Üyeleri

Yakında Kanal D ekranlarında meraklılarına merhaba diyecek olan Tarz Meselesi yarışmasının jüri üyesi koltuğunda tanıdık isimler oturacak. Yapımcılığını  D productions’ın üstleneceği Tarz Meselesi yarışmasında İşte Benim Stilim’de yıllardır jüri üyeliği yapan, modanın önde gelen isimlerinden olan Nurella lakaplı Nur Yerlitaş olacak.

İşte Benim Stilim yarışmasından yorulduğu gerekçesiyle ayrılan ve yakın zamanda ciddi bir hastalığı sevenlerinin de büyük desteği ile atlatan Nur Yerlitaş Tarz Meselesi yarışmasının jüri üyelerinden bir tanesi olacak.

Nur Yerlitaş’ın yanı sıra bir tanıdık isim de Hakan Akkaya olacak. Ülkemizde modanın duayenlerinden bir tanesi olarak kabul edilen ve Yerlitaş gibi bir dönem İşte Benim Stilim’de de jüri üyeliği yapan Hakan Akkaya da Tarz Meselesi yarışmasının jüri üyelerinden bir tanesi olacak.

Hakan Akkaya ve Nur Yerlitaş gibi isimlerin yanına genç, dinamik ve moda ile ilgili yaptığı analiz, yorumlarla ön plana çıkan Umut Eker de dahil olacak. Umut Eker, Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya’nın jüri üyeliğini yapacağı Tarz Meselesi yarışmasının sunumunu ise ülkemizin ünlü isimlerinden olan ve son olarak Alişan ile birlikte Her Şey Dahil programını sunan Çağla Şikel üstlenecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın