Survivor oruç tutmak isteyen yarışmacı kim var mı?

yorumsuz
116 views

urvivor oruç tutmak isteyen yarışmacı var mı kim merak ediliyor. Yeni sezonda yarışmacılardan böyle bir talep oldu mu?

Geçtiğimiz yıl Survivor ve oruç meselesi gündeme gelmiş ve yarışmada oruç tutan olup olmadığı merak edilmişti.

Oldukça zor şartlar altında uzun bir süre mücadele veren Survivor yarışmacıları ada hayatında zaten zorlanıyorlar. Yarışmacıların aç kalmaları ve ada şartlarında barınmaları yarışmanın konseptinde bulunuyor.

Survivor oruç tutmak isteyen yarışmacı kim?

Survivor yarışmasında bir hayatta kalma mücadelesi ekranlara getiriliyor. Yarışmacılar hem ada şartlarına uyum sağlamak zorunda hem de kısıtlı olan yemek fırsatlarını iyi değerlendirmeleri gerekiyor.

Bu yıl yine ekranların başarılı programları arasında yer alan Survivor yarışmasında heyecan tüm hızı ile devam ediyor. Adada halen yarışmalar sürerken Ramazan ayı geldi.

Ramazan ayının teşrif etmesi ile birlikte birçok seyirci Survivor oruç tutmak isteyen kişi yarışmacı merak ediyorlar. Geçtiğimiz sene yarışmacılardan birinin oruç tutma isteği gündeme gelmişti.

Survivor yarışmasında iki kez şampiyonluğu göğüsleyen başarılı yarışmacı Turabi’nin yarışmada bulunduğu senede oruç tutmak isteği basında yer almıştı.

Bu yıl ise herhangi bir yarışmacının oruç tutma talebi hakkında bir haber olmadı. Survivor oruç tutmak isteyen yarışmacı kim sorusunun yanıtı bilinenlere göre bu yıl oruç tutmak isteyen ve bu durumu paylaşan bir yarışmacı olmadı.

Survivor yarışma tarihinde önemli bir yere sahip olan Turabi, 2015 senesinde All Star yarışmasında iken oruç tutmak istemişti fakat program oruç tutmamasını tavsiye etmiştir.

Zor koşullar altında yarışmalara katılan Survivor yarışmacılarının zaten uzun süre aç kalıyor olmaları ve yiyecek bulmakta çektikleri sıkıntılar ada şartları ile birleşince adada ve yarışmada oruç sağlık tehdidi olabilir görüşü ön plana çıkmıştı.

 

Kıbrıs Finaline doğru adım adım ilerleyen Survivor yarışmasında bu sene oruç meselesi henüz gündeme gelmedi. Şayet bu yıl yayınlanan programda oruç tutmak isteyen bir yarışmacı olursa burada paylaşacağız.

Öte yandan adada heyecan devam ediyor, yarışmacılar Kıbrıs Finaline kalmak için kıyasıya bir mücadele veriyorlar. Geçtiğimiz elemede Gönüllüler takımından Volkan adaya veda etmişti.

Ayrıca yarışmada Kıbrıs Finaline gitmesi kesinleşen bir isim de açıklandı. Yarışmanın favori isimleri İlhan, Adem, Serhat, Ogeday, Berna ve diğer yarışmacıların mücadelesi ise devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın