Survivor 26 Mayıs Kıbrıs Finalisti Kim Oluyor?

yorumsuz
124 views

TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Survivor’da heyecan devam ediyor. 26 Mayıs Cuma günü oynanacak olan sembol oyunlarıyla birlikte Kıbrıs’a gidecek olan ilk isim belli oluyor. İşte detaylar..

 

Gün geçtikçe heyecan seviyesi kat kat artan ve her bölümü ilgi ile takip edilen Survivor ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Programın 26 Mayıs Cuma bölümünde oynanacak oyun ile birlikte Kıbrıs’taki büyük finale kalacak olan ilk yarışmacı belli olacak.

Her gün ödüllerin seviyesinin biraz daha arttığı Survivor’da ise Alp Kırşan’ın açıkladığı ödülde bütün yarışmacılar çok sevindi. Kazanan takımın yarışmacıları uçakla başka bir ülkeye götürülecek ve burada ödülü kullanacaklar.

 

Yayınlanan fragmanda Gönüllüler takımının iki önemli ismi Berna ve Ogeday geriliyor. Kendisine bağırılmasından rahatsız olan ve oyun esnasında kendisine karışılmasını istemeyen Berna’nın uyarısı üzerine Ogeday da karşılık verince kısa bir gerginlik yaşanıyor.

Öte yandan Furkan Kızılay’ın abi şeklinde seslenmesine İlhan Mansız ise neden sürekli abi diye bağırıyorsun cevabını veriyor.

Survivor’da Kıbrıs’a giden ilk isim netleştiği takdirde sizlerle birliket paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın