Survivor 2018 Kadrosu Açıklandı Mı

yorumsuz
67 views

Survivor 2018 Kadrosu Açıklandı Mı . Survivor ekranların en çok izlenen yarışması olarak reyting sıralamalarında baş sıralarda yer  alıyor. Ekranların en uzun soluklu yarışması olan Survivor 2018’de de yayınlanacak mı merak konusu oldu Survivor All Star 2018 yarışması gerçekleşecek mi gerçekleşirse yarışmacı kadrosunda hangi isimler yer alacak. 2018 Survivor ünlüler gönüllüler kadrosunda kimler yer alacak. Bu soruların yanıtını ararken bizde yardımcı olabilmek için detayları sizlerle paylaşmak istedik.

Survivor 2018 Kadrosu Açıklandı Mı

Survivor 2017 yine heyecan dolu sahneler ile izleyici karşısına çıktı. Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Survivor 2017 yine televizyon tarihinde ilk defa büyük bir ödülü yarışmacıları ile paylaştı. Izleyiciler Survivor’a büyük bir ilgi gösterirken Acun Ilıcalı’nın 2018 yılında Survivor yarışmasını yeniden ekranlara getirip getirmeyeceği merak konusu oldu.

Survivor 2018 için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak 2018 yılında da Acun Ilıcalı’nın bu çok beğenilen ve Talep edilen yarışmayı sunması bekleniyor. Survivor All Star da yer alması beklenen bir başka isim ise 2016 Gönüllüler takımında bulunan Damla Can oldu. Damla, özellikle yarışmanın sonlarına doğru performansını arttırdı. Gönüllüler takımındaki oyunların alınmasında da büyük payı olan Damla’nın All Star için de adı geçiyor.

2017 yılında Survivor’da en başarılı yarışmacı olmayı başaran Sema’nın da yeni sezonda ekranlarda olması bekleniyor. Oğluna duyduğu özlem ile de sıkça gündeme gelen Sema, tüm parkurlarda üstünlüğünü de göstermişti.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın