Survivor 2017 Finalisti Ogeday Girişken Kimdir Yaşı Boyu Mesleği

yorumsuz
78 views

Survivor 2017 Finalisti Ogeday Girişken Kimdir Yaşı Boyu Mesleği Heyecanla beklenen Survivor finaline artık saatler kaldı ve Tüm Türkiye şampiyonun kim olduğunu öğrenecek. 22 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak olan Survivor 2017 finalinde finalist koltuğunda oturacak isimler Ogeday ve Adem olacak. Finalistlerden olan Ogeday Girişken’i sizler için daha yakından tanıdık. İşte detaylar..

 

Ülkemizin en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da heyecan devam ediyor. 5 ay boyunca sayısız oyunun oynandığı kıyasıya mücadelenin verildiği Survivor’da büyük ödüle ulaşan yarışmacı 1 tane olacak ve hayallerine ulaşmış olacak.

Oldukça iddialı Ünlüler takımı ve bir o kadar iddialı Gönüllüler takımının gösterdiği mücadelede artık sona gelindi. Her iki takımın da birer finalist çıkardığı Survivor’da Adem ile Ogeday’dan bir tanesi halk oylaması ile büyük ödülün sahibi olacak.

Gönüllüler takımında en çok ön plana çıkan Ogeday Girişken’i sizler için daha yakından tanıdık.

Survivor 2017 Finalisti Ogeday Girişken Kimdir Yaşı Boyu Mesleği

Survivor 2017 Finalisti Ogeday Girişken Kimdir Yaşı Boyu Mesleği

Gösterdiği mücadele, takımına kazandırdığı sayılar ve saygılı efendi kişiliği ile sadece Gönüllüler takımının değil Ünlüler takımının da takdirini kazanan Ogeday Girişken 27 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir.

25 yaşında olan ve sporcu olan Ogeday Girişken eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO’da tamamlamıştır. Fenerbahçe kürek takımında da görev alan ve lisanslı sporcu olan Ogeday Girişken Ocak 2017’de TV8 ekranlarında başlayan Survivor 2017’de Gönüllüler takımında yer almaktadır ve finale kadar yükselmiştir.

 

Finale kadar yükselen ve takımında da bir çok kişi tarafından sevilen Ogeday finale kalmadan önce final ile ilgili düşüncelerini şu şekilde belirtmişti;

“Kendi takımımdan erkeklerden Volkan kadınlardan Tuğçe’nin olmasını isterim. Ünlülerden karşımda herkes olabilir. Hepsini çok iyi tanımadığım için.

Karşımdakinin önemi yok, ben koltuğa oturduğum takdirde karşımdakinin oy potansiyelinden korkmuyorum.”

Performansını üstün bulduğunu belirten Ogeday Girişken Ünlüler takımından ise karakter olarak en yakın isimin Serhat Akın olduğunu belirtti. Serhat Akın ile ortak noktaları olduğunu belirten Ogeday ikinci sırada Furkan, üçüncü sırada Adem ve dördüncü sırada ise İlhan Mansız’ın olduğunu belirtmişti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın