Star Tv Yeni Sezon 2017-2018 Tanıtım Fragmanı

yorumsuz
105 views

Star Tv yeni sezonda ekranlara gelecek diziler için bir tanıtım filmi hazırlamayı düşünüyor. Bu uygulamayı her kanalın yeni sezona başlarken yaptığını söylemek mümkün aslında. Yeni sezonda başlayacak dizilerin oyuncuları ile birlikte çekilecek bu kısa tanıtım filmi için hazırlıklar başladı.

Star Tv yeni sezon için hazırlıklara başladı. Yeni sezonda ekranlar da devam edecek olan diziler belli olmaya başladı. Sadece sezon finali yapan dizilerin yanı sıra yaz sezonunda yayınlanan ve ilgi ile izlenen sevilen dizilerin yeni sezonda bizlerle olması mümkün.

Star Tv yeni sezonunda bizlerle olacak dizilerin ismi netleştikçe sizlerle paylaşacağız. Startv yeni sezon tanıtım filmlerinde yaz sezonunda devam eden dizileri de ekleyebiliyor. Bu dizilerden hangileri yeni sezonda severleri ile buluşmaya devam edecek merak konusu. Star tv yaz sezonu dizileri; Dolunay, Ateşböceği dizileri. İki dizinin de reyting durumu gayet iyi.

Yeni sezonda reytingleri iyi olan bu iki dizininde devam etmesi konuşuluyor. Sezon finali yapan dizilerden devam edecek olan diziler şöyle; Söz, Anne, Fazilet Hanım ve Kızları dizileri yeni sezonda bizlerle. Star tv yeni sezon fragmanında bu dizilerde ki başrol oyuncuları ile sevimli ve çok konuşulacak bir tanıtım için hazırlıklara başladı. Star Tv yeni sezon tanıtım filmi için her sezonda yaptığı gibi yine farklı bir şarkı ile bu tanıtımı renkli hale getirebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın