Star TV Fatih Çıtlak ile Ramazan Bereketi saat kaçta başlıyor?

yorumsuz
1.042 views

Canlı yayın ile Star TV ekranlarında sahur programında yer alacak olan Fatih Çıtlak’ın programı saat kaçta başlayacak merak edenlere özel haber.

Ülkemizin kıymetli değerlerinden bir tanesi olan Fatih Çıtlak, bu yıl Star TV ekranlarında Fatih Çıtlak ile Ramazan Bereketi adında bir programı sunacak ve ekranlarda olacak.

Hoş sohbeti ve güçlü hitabeti ile sevilen Fatih Çıtlak, Ramazan ayı süresince STAR TV ekranlarında programı ile birlikte yer alacak. Programın ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Yeni tanıtım fragmanı yayınlanan programın saati hakkında kesin bir açıklama yapılmadı. Fragmanda Ramazan boyunca her gece açıklamasının yapıldığı görüldü. Programın yeni bölümlerinin sahur vaktinde başlaması bekleniyor.
Fatih Çıtlak’ın programında Kuran-ı Kerim ziyafeti, Hazreti Muhammed’in hayatından kesitler ve İslam tarihinden kesitler anlatılacak ve konuşulacak.

Fatih Çıtlak ile Ramazan Sohbetleri saat kaçta başlıyor?

Star TV yayın akışında Fatih Çıtlak ile Ramazan Sohbetleri isimli programının yeni bölümlerinin canlı yayın ile saat 02:00’da başlayacağı görülüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın