Söz Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları? 2017-2018 Söz Dizisinde Kimler Oynayacak?

yorumsuz
316 views

Söz Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları? 2017-2018 Söz Dizisinde Kimler Oynayacak? Star Tv’ nin sevilen dizilerinden Söz dizisi yeni sezon oyuncuları merakla bekleniyor. Yeni sezon oyuncu kadrosuna hangi isimler eklendi? Sevilen dizinin kadrosunda yapılan değişiklikler tüm detaylar haberimizde.

Söz Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları? 2017-2018 Söz Dizisinde Kimler Oynayacak?

Söz Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları? 2017-2018 Söz Dizisinde Kimler Oynayacak? Sevilen dizilerden Söz dizisi kadrosunun başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş dizide kahraman Türk komutanını canlandırıyor. Star Tv’ nin pazar akşamları yayınlanan dizisi konusuyla ve başarılı oyun kadrosuyla oldukça dikkat çekiyor.
Star Tv’ nin son sürat devam eden ve beğeni ile izlenilen dizisinin Başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş kahraman bir Türk Komutanını canlandırmakta. Daha önce Güneşin Kızları Dizisinde Ali karakteri ile ekranlarda boy göstermişti. Bir diğer dizi karakteri ise Keşanlı Mücahit’i canlandıran Görkem Sevindik.

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz’ ün oyuncu kadrosu oldukça profesyonel.Dizinin yayınlamadan önceki hazırlıkları yaklaşık bir yıl sürdü. Oyuncuları ise yaklaşık iki ay askeri eğitim aldı.
Dizinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Sevilen dizi 2017-2018 sezonunda da ekranlarda yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda bir değişiklik henüz gerçekleşmedi. Herhangi bir değişiklik yaşandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın