Söz Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor

yorumsuz
94 views

Söz Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor . Star TV ekranlarının en çok izlenen dizisi yeni sezon için onay aldı. Bu durum diziyi yakından takip eden izleyicileri sevince boğdu. Sezon finali hazırlıkları yapmaya başlayan söz dizisi için sezon finali tarihi şu anda resmi olarak açıklanmadı ancak İçerde dizisi söz dizisinin en büyük rakibi olarak 19 Haziran Pazartesi günü finale doğru gidip ekranlara veda edecek.

Söz Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor

Söz Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor . Askeriye dizi olarak karşımıza çıkan ve büyük beğeni kazanan söz dizisi 13. bölümü ile 26 Haziran Pazartesi günü sezon finali yapıp ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Sezon finali için resmi olarak açıklama yapılmadı ancak söz dizisi için 13 bölümlük yayın sözleşmesi imzalandığını biliyoruz. Tahminlere göre söz dizisi 13. bölümü ile 26 Haziran Pazartesi günü final sezon finali yapıp ekranlara veda edecek.

Baş rollerinde Tolga Sarıtaş , Aybüke Pusat ve Meriç Ural gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisi , oyuncu kadrosu kadar konusu ile de dikkat çekiyor.  Ekranların herkes tarafından merakla beklenen yeni dizisi Söz bu akşam birinci bölümüyle ekranlara merhaba diyecek. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ ın üstlendiği , senaryosunu Ethem Özışık’ ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi’ nin hikayesini konu alan “Söz” dizisi 26 Haziran tarihinde sezon finali yapacak.

Sevilen ve merakla izlenen Söz dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın