Söz Dizisi Mücahit Görkem Sevindik kimdir nereli kaç yaşında ?

yorumsuz
212 views

 

Star Tv dizilerinden Söz dizisi oyuncu kadrosu ile izleyicilerini etkilemeye devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Görkem Sevindik dizide Mücahit karakterini canlandırıyor.

Star Tv’ nin sevilen dizilerinden Söz dizisinin beğenilen başarılı oyuncusu Mücahit ağır silah uzmanı bir üst çavuştur. 27 yaşındadır. Sevilen dizinin oyuncusu Mücahit’in lakabı Keşanlıdır.

Çocukluğundan beri ağır silahlar ilgisini çeken Mücahit bu konuda özel eğitim almıştır ve tüm ağır silahları hatasız olarak kullanmaktadır.

Mücahit aynı zamanda çok iyi ve korkusuz bir askerdir.

Görkem Sevindik Kimdir?

Star Tv nin sevilen ve beğenilen dizisinin Mücahit karakterini canlandıran Görkem Sevindik 1986 yılı Adana doğumludur. Oyuncu olmak Görkem Sevindik bir süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır.

Burada oldukça başarılı olan Görkem Sevindik bazı tiyatro oyunlarında rol almıştır. Ayrıca başarılı sanatçı bir dönem Best Model of Turkey yarışmasına katılmış fakat burada istediği dereceyi elde edememiştir.

Pana Film Akademi’de Kurtlar Vadisi yapımcısı olan Raci Şaşmaz ile tanışan Görkem Sevindik Çakıra benzediği için Çakırın oğlu Pusat rolünde oynaması için teklif aldı ve bu teklifi kabul etti.

Bu rolde oldukça başarılı bir oyunculuk örneği sergileyen Görkem Sevindik kısa sürede çok sevilen oyuncular arasında yer almayı başardı.

 

Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ekranlarda boy gösteren başarılı oyuncu şuan Star Tv Söz dizisinde Mücahit karakterini canlandırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın