Söz Dizisi Eylem Meriç Aral kimdir kaç yaşında Instagram adresi?

yorumsuz
263 views

 

Star Tv ekranlarında yayınlanan SÖZ dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor.Söz dizisi başarılı genç ve güzel oyuncusu Eylem kimdir?

Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşan SÖZ dizisi adından söz ettirmeye devam ediyor. Dizi başarılı ve dinamik oyuncu kadrosu ile izleyicilerin beğenisini kazanmış durumda.

Diziye 2. bölümden dahil olan Meriç Aral dizide Eylem karakterini canlandırmakta. Başarılı sanatçı dizinin en çok konuşulan isimlerinden birisi olarak ön plana çıkıyor.

Eylem’in annesi Türk babası ise Fransız. Savaş muhabiri Eylem karakterini canlandıran Meriç Aral dizinin beğenilerek izlenilen karakterleri arasında.

Meriç Aral Kimdir?

Star Tv Söz dizisinin oyuncularından sevilen oyuncu Meriç Aral 1990 yılı İstanbul doğumludur. Meriç Aral Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur ve karşılaştırmalı edebiyat eğitimi almıştır.

Sultan dizisi ile ekranlarda boy gösteren Meriç Aral şaun Söz dizisinde Eylem karakterini canlandırmaktadır. 1 Temmuz tarihinde dünyaya gelen güzel sanatçı Yengeç burcu kadınıdır.

Sosyal medyada takip etmek isterseniz başarılı sanatçının Instagram hesabı @mericaral olarak bilinmektedir. Aynı zamanda sanatçı aynı isimle Twitter da kullanmaktadır.

Kariyerinde birçok dizi ve film bulunan Meriç Aral; Yüksek Sosyete, Hesapta Aşk, Muska, Medcezir ve Balayı gibi birçok sinema ve televizyon dizisinde başarı ile yer almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın