Söz Dizisi Çolak Öldü Mü

yorumsuz
102 views

Söz Dizisi Çolak Öldü Mü . Star TV ekranlarının beğenilen askeriye dizisi SÖZ, yayınlandığı günden itibaren iyi 1 takipçiye kazanmayı başardı. Dizide rol alan Serhat Kılıç başarılı karakteri ile ayrı bir renk atıyordu söz dizisinin sezon finalinde Çolak karakterini canlandıran Serhat Kılıç devletin Aslanları tarafından öldürülecek. Dizide Çolak öldürüldükten sonra diziye Büyük Bey isminde bir karakter dahil olacak.

Söz Dizisi Çolak Öldü Mü

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi söz için sayılı günler kaldı dizide Çolak karakteri artık yer almayacak. Çolak’ ın öldürmeden önce kimden birilerini Şehit edeceği beklentiler arasında yer alıyor. Serhat Kılıç’ ın yeni sezonda söz dizisinde olmamasını bekleyenler de bulunuyor kötü karakterler sürekli öldürülüp şehitlerin İntikam aldığı düşünülen bu tarz dizilerde yeni sezonda karşımıza çıkması imkansız gibi görünüyor. Serhat Kılıç’ ın Çolak karakterinin senaryodan çıkarılması ve yerine yeni bir karakter getirilmesinin sebebi söz dizisinden ayrılacağı olarak düşünülüyor .

Söz dizisinde büyük Bey isimli yeni bir karakter dahil oluyor.  PKK’ lı teröristlerin başında bulunan ve Türkiye Sorumlusu olan Çolak için destek veren Yabancı devletlerin gönderdiği kişi olan büyük Bey ilerleyen haftalarda Çolak’ ın ölümünün ardından yeni sezonda karşımıza çıkacak söz dizisinde büyük bir karakteri gerçek yaşamda Amerika Birleşik Devletleri ve diğer büyük güçlerin Türkiye’ yi parçalamak için gönderdiği gizli ajan başı olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın