Söz Dizisi Nerede Çekiliyor? Söz Dizisi Seti Nerede?

yorumsuz
47 views

Söz Dizisi Nerede Çekiliyor işte tüm detaylar haberimizde. Star TV ekranlarında yayınlanan sevilen ve yeni bölümleri merakla beklenen dizinin çekim yeri neresi? Söz dizisinin seti nerede? İşte Tüm detaylar haberimizde…

 Söz Dizisi Nerede Çekiliyor? Söz Dizisi Seti Nerede?

Star TV ekranlarında yayınlanan canları pahasına savaşan Türk askerlerinin yaşadıkları zorlukları hayatlarını konu alan Söz dizisi çekimleri son hızda devam ediyor. Sevilen dizinin yeni bölümleri ekranlarda izleyicisi ile buluşuyor. Sevilen dizinin çekimleri Karabayır Mardin Dargeçit ilçesine bağlı bir köy. Dizinin bazı bölümleri İstanbul’ dan ekranlara geliyor.

Söz Dizisi Nerede Çekiliyor

Söz Dizisinin Oyuncu Kadrosu?

Sevilen ve merakla izlenen dizinin oyuncu kadrosu da oldukça genç ve başarılı isimlerden oluşuyor. Dizinin başrolünde Genç ve başarı oyuncu Üsteğmen Yavuz karakteriyle Tolga Sarıtaş yer alıyor. Geveze Karakteriyle Üsteğmen Zafer Yaman yani Atakan Arslan da dizinin kahraman askerlerinden. Dizinin bir diğer sevilen karakteri ise Doktor Bahar Kutlu yani Aybüke Pusat. 2014 Miss Turkey yarışmasında üçüncü olan Aybüke Pusat dizide Doktor Bahar karakterini canlandırmakta. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen Karabayır’ da kalarak doktorluk görevine devam eden kahraman bir doktor rolündedir. Dizinin diğer bir kahraman askerini canlandıran Görkem Sevindik dizide Keşanlı karakterini canlandırmadır.

Kahraman askerlerimizden birisi de Başçavuş Ali Haydar karakterini canlandıran Mustafa Yıldırtan dizide Hafız karakteri ile ekranlarda yer almaktadır. Mustafa Yıldırtan İçerde dizisinde Mestan karakteri ile tanınmıştır. Avcı Fethi Kulaksız ‘ ı Burak Sevinç canlandırmaktadır. Burak Sevinç aynı zamanda Enbe Orkestrasında profesyonel müzisyendir. Dizinin bir diğer kahraman Türk askeri ise Ateş Acar karakterini canlandıran Eren Vurdem’ dir. Son olarak İnadına Aşk dizisinde yer alan Eren Vurdem, Söz dizisinde İstihbarat Uzmanıdır. Son olarak Yarbay Erdem Korkmaz karakterine can veren Nihat Altınkaya’dır.

Çekimleri son sürat devam eden dizinin yeni bölümleri ve yeni bölümleri ile ilgili haberleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Takipte Kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın