Söz 9.Bölüm Eylem Ölüyor Diziden Ayrılıyor Mu?

yorumsuz
372 views

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Söz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 29 Mayıs Pazartesi günü 9.bölüm ile yayınlanıyor. Dizinin öne çıkan karakterlerinden olan Eylem vuruluyor! İşte detaylar..

 

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında kendine yer bulan ve her bölümü merakla takip edilen Söz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 9.bölüm ile 29 Mayıs Pazartesi akşamı sevenleri karşısında olacak.

Yayınlanan fragman ise şimdiden nefesleri kesti! Yavuz Çolak’ın elinde ve Sebastian’ın kafasına silahı dayayan Eylem ise uzaktan gelen bir kurşunla yere yığılıyor.

 

Söz 9.Bölüm Neler Yaşanıyor?

Keşanlı, Çaylak ve Karabatak çarpışmanın ardından arabanın olduğu bölgeye gelirler ancak Yavuz’u göremezler. Yavuz ortalarda yoktur ve korkulan olmuştur; Yavuz Çolak tarafından kaçırılmıştır. Erdem ise Yavuz’u ararken kızı ve karısı ise okulda teröristler tarafından rehin alınmıştır.

Öte yandan eski sevgilisi Sebastian’ı Karabayır’da bulan Eylem ise ondan hesap sormak için kafasına silah dayar. Bu anda uzaktan gelen bir kurşun ise Eylem’in yere yığılmasına neden olur.

Söz dizisinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Eylem’in ölmeyeceğini ve diziye devam edeceği belirtiliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın