Söz 9.Bölüm Neler Yaşanıyor Yavuz Ölecek Mi 29 Mayıs Pazartesi

yorumsuz
233 views

Star Tv ekranlarının fenomen dizilerinden olan Söz dizisi Söz 9.Bölüm ile 29 Mayıs Pazartesi akşamı 9.bölüm ile ekranlarda oluyor. Yayınlanan fragmanda Çolak’ın elinde olan Yavuz’u zor anlar bekliyor! İşte detaylar..

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran yapımlardan bir tanesi Söz dizisi.. Her bölümü izleyenlerini ekran başına kilitleyen başrollerinde Tolga Sarıtaş, Nihat Altınkaya, Görkem Sevindik, Atakan Arslan, Serhat Kılıç gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisi nefes kesen bir bölümle 29 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlarda oluyor.

Dizinin önemli karakterlerinden olan ve özel timin komutanı Yavuz Çolak’ın eline düşüyor. Yanma tehlikesi ile karşı karşıya olan Yavuz ölüm ile burun buruna!

 

9.BÖLÜM ÖZETİ

Keşanlı, Çaylak ve Karabatak çarpışma sonrasında Yavuz’un kaza yaptığı yere gelmiştir ancak Yavuz olay yerinde yoktur.. Erdem ise Yavuz’u ararken karısı ve kızı ise okulda teröristler tarafından tehdit altına alınmıştır!

Karabatak ve diğerleri köye yönlendirilir. Onlar okula geldiğinde ise okul teröristler tarafından kuşatılmış vaziyettedir. Bütün iletişim kanalları da kapatılınca zor anlar Türk askerini ve rehineleri beklemektedir!

Okulda zorlu bir mücadele beklerken diğer yandan Yavuz da Çolak’ın elinde yanma tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Yavuz, Çolak’ın yaptığı bombayı durdurmak için hayatını ortaya koyuyor.

SÖZ 9. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Çolak, Karabayır’da sonuçları felaket olabilecek biyolojik bir bomba patlatmak için harekete geçer. Öncelikli hedefi Aydan’ı ve tüpleri ele geçirmektir. Bahar ve Yavuz’un arası davette yaşananlardan sonra iyice gerilir. Hafız, hastane yatağında eli kolu bağlı şekilde durmaktan bunalmıştır. Time yardımcı olmak istemektedir. Aradığı fırsat ayağına gelir. Davetteki tetikçi ile Eylem arasındaki ilişki araştırılmaya başlanır. Tetikçi, büyük bir sırrı barındırmaktadır. Yavuz, Çolak’ın yaptığı bombayı durdurmak için hayatını ortaya koyar ve ölüm ile burun buruna gelir.

Çolak kaçmak için aradığı fırsatı bulurken, Yavuz son sürat olay yerine doğru yola çıkar. Üstelik büyük bir tuzağa doğru gittiğinden habersizdir. Bu arada Kıdemli Üsteğmen Yavuz ve ekibinin Çolak’ın evindeki profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarını bozar ama Çolak’ın geri adım atmaya niyeti yoktur. Biyolojik silahlar için ihtiyacı olan Profesörü İstanbul’da bulmuştur. Bu durum Yavuz ve ekibini İstanbul’a gelmeye zorlar. Çolak bu davette Yavuz’a büyük bir sürpriz hazırlar aynı davete Bahar’ın da gelmesi işleri iyice karıştırır. Yavuz Bahar’la yakınlaşırken, zor ve riskli bir kararı da vermek zorundadır.

Aynı anda Geveze çıktığı operasyonda hem sivillerin hem de kendi tim arkadaşlarının hayatını kurtarmak için kendini feda eder.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın