Siyah İnci Dizisi Kenan Kimdir? Tolgahan Sayışman Kaç Yaşında Nereli Evli Mi?

yorumsuz
56 views

Siyah İnci Dizisi Kenan Kimdir? Tolgahan Sayışman Kaç Yaşında Nereli Evli Mi? Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan yeni dizi Siyah İnci çok yakında ekranlarda yerini alacak. Gold Film tarafından yapımcılığı yapılan yeni dizi çok yakında ekranlarda yerini alacak. Dizinin başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman ile ilgili haberimiz işte sizlerle.

Siyah İnci Dizisi Kenan Kimdir? Tolgahan Sayışman Kaç Yaşında Nereli Evli Mi?

Siyah İnci Dizisi Kenan Kimdir? Tolgahan Sayışman Kaç Yaşında Nereli Evli Mi? Yeni dizi Siyah İnci çok yakında Star Tv ekranlarında yerini alacak. Gold Film tarafından yapımcılığı yapılan dizi çok yakında ekranlarda yerini alacak. Gelişmeler için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Siyah İnci Dizisi Kenan Kimdir? Tolgahan Sayışman Kaç Yaşında Nereli Evli Mi?

Siyah İnci Dizisi Kenan Kimdir? Tolgahan Sayışman Kaç Yaşında Nereli Evli Mi? Star Tv ekranlarında ekranlarda yerini almaya hazırlanan yeni dizi Siyah İnci yeni sezonda ekranlarda yerini alacak. Yeni dizi 2017 – 2018 sezonunda ekranlarda olacak. 1981 yılı doğumlu Tolgahan Sayışman İstanbul’ da dünyaya geldi. Birçok başarılı yer alan başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman Acemi Cadı , Eski Kalpler , Maçolar , Lale Devri , Asla Vazgeçmem dizilerinde rol aldı. Şimdi ise Siyah İnci dizisinde Kenan karakterini canlandıracak.

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlamayı hazırlanan yeni dizi Siyah İnci ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın