Siyah İnci Dizisi Hazar Kimdir?Tolgahan Sayışman Hayatı

yorumsuz
40 views

   Kadın başrolü Hande Erçel’in erkek başrolünde ise Tolgahan Sayışman’ın, üstleneceği dizi şimdiden dizi severlerin beğenisini almış durumda. Dizinin yeni sezonda bizlerle olması bekleniyor. Dizinin henüz hangi kanalda televizyon ekranlarında olacağı açıklanmadı.

Dizinin kadrosu için çalışmalar devam ederken, şimdiden başrolleri için tartışmalar başlamış durumda bu ikili oldukça izleneceğe benziyor.

Televizyon ekranlarımızda yerini alacak yeni dizi ”Siyah İnci” oyuncu kadrosu yavaş yavaş tamamlanmaya başlanıldı. TolgahanSayışman‘la Hande Erçel‘in başrolünde olacağı dizide Nurseli İdiz, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Olgun Şimşek gibi yetenekli isimlerinde olması planlanıyor.

Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel 1993 tarihinde Balıkesir’in bandırma ilçesinde Dünya ya gözlerini açmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Trt kanalında ki Hayat Ağacı isimli dizide kazanmıştır. Bir diğer oynadığı Çılgın Dershane isimli gençlik dizisi yeteneğini gözler önüne sermiş ve büyük beğeni toplamıştır. Daha sonrasında ise Güneşin Kızları isimli dizide Selin Yılmaz rolünü ekranlar karşısında bize göstermiştir. En son oynadığı Aşk Laftan Anlamaz ile yeteneğini tekrar başarı ile birleştiren oyuncu yeni dizisi Siyah İnci için kolları sıvamış durumda

Tolgahan Sayışman Kimdir?

Annesi Trabzonlu babası Selanik göçmeni olan ünlü oyuncu 1981 yılında dünya ya gelmiştir.

Kadıköy Lisesi ve Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni başarı ile bitiren oyuncu. 2005 yılında Türkiye’ye temsilcisi olarak Güney Kore’de olan erkek güzellik yarışmasında ise ManhuntInternational’da dünya birincisi olarak tarihe geçmişti.

2004 tarihinde gerçekleşen ManHunt Of Turkey ve ardından ise Güney Kore de gerçekleşen 2005 tarihinde ManhuntInternatiol yarışmasında birinci olarak yine hafızalara adını kazımıştır.

Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi alan ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman daha sonra dizi sektörüne girerek adından konuşturmaya başladı. En akıllarda kalıcı karakteri ise Elveda Rumeli de oynadığı ‘KarakalpaklıMustafa’rolü oldu. Bu dizi kariyerinde büyük kapılar açılmasını sağladı. Ardından pek çok dizide başarı rollerle karşımıza çıkan oyuncu şu sıra Siyah İnci dizisi ile karşımıza çıkmayı planlıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın