Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu?

yorumsuz
36 views

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu? Siyah Beyaz Aşk dizisi çok yakında Kanal D  ekranlarında yerini alacak yeni dizi yeni sezonda seyircileri ile buluşmak için hazırlanıyor. Yeni dizi yeni sezon hayatına çok yakın başlayacak ve Kanal D  ekranlarında yerini alacak. Yeni sezon hayatında beğenilerek izlenecek mi merak ediliyor. Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni sezonda ekranlarda yerini alacak. İşte yeni dizi Siyah Beyaz Aşk ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu?

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu?

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu? Siyah Beyaz Aşk çok yakında ekranlarda yerini alacak. Yeni dizide Doktor Aslı ile Ferhat arasında geçen olayları canlandıracak. Yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almak için hazırlanan yeni dizi Aslı’ nın durumu kritik olan hastayla ilgilenirken görmemesi gereken bir durumu ile başına gelecek olan hikayeyi konu alacak. Siyah Beyaz Aşk dizisi Ferhat ile Aslı arasında neler yaşanacak merak ediliyor. Yeni dizide neler olacak bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz.

Siyah Beyaz Aşk dizisinde İbrahim Çelikkol yer alıyor ve İbrahim Çelikkol yeni dizide Ferhat karakterini canlandıracak. Birce Akalay yeni dizide Aslı karakterini canlandıracak. Yeni dizide daha birçok ünlü isim de yer alacak Bunlardan bazıları Arzu Gamze Kılınç , Muhammet Uzuner , Nur Fettahoğlu , Cahit Gök , Kadriye Kenter yer alıyor.

Dizi kadrosu ile ilgili gelişmeleri daha sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın