Sıra Sende Türkiye Yarışması Neden Bitti Devam Edecek Mi?

yorumsuz
45 views

TRT1 ekranlarında beğenilerek izlenen Sıra Sende Türkiye yarışması neden ekranlarda yok merak konusu oldu. Sıra sende Türkiye yarışması renkli kişiliklere sahip jüri üyeleri ile iyi bir izleyici kitlesine ulaştı. Ses yarışması olarak karşımıza çıkan Sıra sende Türkiye final mi yaptı yeniden başlayacak mı gibi sorular sormaya devam ederken, yarışma ile ilgili edindiğimiz bilgileri sizlere aktarmak için bu sayfaya hazırladık.

Sıra sende yarışması almış olduğu düşük reytinglerin ardından TRT1 tarafından yayından kaldırıldı. Yani kısacası program erken final yapmak zorunda bırakıldı. O Ses Türkiye gibi güçlü bir yarışma programı olma hayali ile yola çıkan sıra sende Türkiye yarışması ne yazık ki bu yolda istediği başarıyı elde edemedi. Düşük reytingler sonrasında TRT1 Böyle bir cins diye hemen elinin altından çıkardı.

TRT 1 deki yarışmalar genellikle uzun ömürlü oluyordu. Bu yarışmanın çok tutmaması açıkçası bizleri de şaşırttı yarışmacıların performansı ve jüri üyelerinin eğlenceli olmasının yanı sıra neden sönük bir yarışma olarak kaldı biz de merak ediyoruz. Yakında TV8 de başlayacak olan O Ses Türkiye daha güçlü bir ses yarışmacısı ve güçlü bir izleyici kitlesi içeriyor ilerleyen günlerde TRT 1 televizyonu belki farklı bir yarışma ile yeniden izleyici karşısına çıkabilir diye düşünüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın