Sıra Sende Türkiye Yarışması Jüri Üyeleri Kimler Oldu?

yorumsuz
83 views

Türk televizyonlarında ilgi görülen programlar çoğunlukla müzikle ilgili olması sebebi ile müzik ve yarışma formatında pek çok program Türk televizyonlarında yerini almaya başladı. Ve TRT televizyonlarında yerini alacak olan sıra sende Türkiye adlı müzik yarışma programı şimdiden çok konuşulan ve merak edilen bir konu olmaya başladı.

Böyle beklenilen bir programın akıllarda soru işareti bırakmaya başladığı aşikar olacak ki şimdiden program ekip ve kanalı açıklamalara başlamış durumda kesin ve net açıklamalar olmasa da dedikoduları şimdiden başlanılan yarışma ekranlarda ne zaman yerini alacak konuşulmaya başlandı.

Yarışma formatı O Ses Türkiye tarzında olacak olan yarışma 3 juri üyesi ve sunucu dan oluşacak.

16 kişiden oluşacak yarışmacı kadrosundan birisi haftanın birincisi olacak ve son haftada 10 haftanın birincileri yarışacak ve kazanan büyük ödülün sahibi olacak.

Yarışmanın büyük ödülü ise tam tamına 200 bin TL olacak.

Sıra Sende Türkiye Yarışması Jüri Üyeleri

                   Sıra Sende Türkiye Yarışması Jüri Üyeleri Kimler

Temmuz ayında ekranlarımızda yerini alacak olan yarışma olan, Sıra Sende Türkiye isimli yarışmanın Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun ve jürisinde ise Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk olan ünlü ve tanınmış isimler yerini alacak.

Gelin Jüri üyelerimizi daha yakından tanıyalım.

 

                             Sıra Sende Türkiye Işın Karaca Kimdir?

Işın Karaca 7 Mart 1973 yılında Londra da dünyaya gelmiş. Çocukluğundan beri müziğe düşkün olduğundan sıkça bahseder. Işın’ın hayatında dönüm noktası olan anı Kıbrıs”ta yaşandı. Annesinin sahibi olduğu işletmede şarkı söylerken keşfedildi ve İstanbul a geldi. Yeteneğinde en önemli dönüm noktası ise Sezen Aksu’ya vokalistlik yapma deneyimi olması oldu. Işın Karaca 4 kez evlilik yaşamıştır.

 

 Sıra Sende Türkiye Mustafa Keser Kimdir

Mustafa Keser 1 ocak 1945 de Elazığ ilimizde dünyaya gelmiştir. İlköğretim hayatını Elazığ’da tamamlamış ve lise eğitimini ise Sivas’da devam ettirmiştir. Babasının müzisyen olması sayesinde pek çok enstrüman çalmayı başarmış kendini geliştirmiştir. Mustafa Keser pek çok programa dahil olmuş ve dizilerde filmler de rol almıştır. Kendisine ait olan ‘Keser Müzik Hol’ de çalışma hayatını sürdürmektedir.

 

Sıra Sende Türkiye Metin Şentürk Kimdir

Metin Şentürk 16 Mayıs 1966 yılında İstanbul’da doğdu. Kosovalı ailenin 7 çocuğundan biri olan Metin Şentürk 3 yaşında düşme sonucu gözlerini maalesef ki kaybetti. İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nı başarılı şekilde bitiren Şentürk araba ile yaptığı hız denemesiyle Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeyi hak kazanmış ve Türkiyenin gururu olmuştur. Dünya Engelliler Vakfı’nın başkanı olan Metin Şentürk’ün bir çok albüme imza atmış bir çok başarılı eser ortaya koymuştur. 2006 yılında Fulya Kalkavan hayatını birleştiren başarılı şarkıcı 2014 yılında ayrılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın