Sıra Sende Türkiye Yarışması Formatı, Başvuru Şartları Detayları

yorumsuz
32 views

Türk televizyonlarında ilgi görülen programlar çoğunlukla müzikle ilgili olması sebebi ile müzik ve yarışma formatında pek çok program Türk televizyonlarında yerini almaya başladı. Ve TRT televizyonlarında yerini alacak olan sıra sende Türkiye adlı müzik yarışma programı şimdiden çok konuşulan ve merak edilen bir konu olmaya başladı.

Böyle beklenilen bir programın akıllarda soru işareti bırakmaya başladığı aşikar olacak ki şimdiden program ekip ve kanalı açıklamalara başlamış durumda kesin ve net açıklamalar olmasa da dedikoduları şimdiden başlanılan yarışma ekranlarda ne zaman yerini alacak konuşulmaya başlandı.

Yarışma formatı O Ses Türkiye tarzında olacak olan yarışma 3 juri üyesi ve sunucu dan oluşacak.

Temmuz ayında ekranlarımızda yerini alacak olan yarışma olan, Sıra Sende Türkiye isimli yarışmanın Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nunve jürisinde ise Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk olan ünlü ve tanınmış isimler yerini alacak.

16 kişiden oluşacak yarışmacı kadrosundan birisi haftanın birincisi olacak ve son haftada 10 haftanın birincileri yarışacak ve kazanan büyük ödülün sahibi olacak.

Yarışmanın büyük ödülü ise tam tamına 200 bin TL olacak.

Yarışmada sadece jüri değil orkestra ve izleyicilerinde söz sahibi olacağı yarışma temmuzdan itibaren TRT 1 ekranlarında sizlerle olacak kaçırmayın.

Başvuru Formu ve Koşulları

Bu yarışmada sizde yer almak hem yarışmak hem de sahnede yerinizi almak için

http://www.sirasende.net sitesinden ve 0532 274 78 59 numarası WhatsApparacılığı ile yapabilecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın