Sibel Can’ın Dizisinin Adı Ne?Konusu Oyuncuları Hakkında Merak Edilenler

yorumsuz
30 views

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen yapımcılığını Gold film Faruk Turgut’un üstlendiği yepyeni bir dizi izleyici kaçta çıkmaya hazırlanırken dizinin ayrıntıları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sevdanın Bahçeleri dizisi başrollerinde Emre Kınay ve Sibel Can yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Sevdanın Bahçeleri dizisi konusu belli oldu işte konu hakkında detaylar.

Başrollerinde Emre Kınay ile Sibel Can’ın Yaralı Sevdanın Bahçeleri isimleri ve aynı mahallede büyük aşk yaşayan iki gencin yıllar sonra yeniden bir araya gelmeleri karşılaşmaları ve aşklarını devreleri konu alınacak. Her zaman azla yetinmeyen Levent’e Sevda ile kurduğu küçük mutluluk maalesef ki yetmemiştir.

Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda ayrıldığı gün hamile olduğunu vermek isterken ayrılık sözleriyle yıkılır ve Levent’e ondan hamile kaldığını söylemez. Levent şuan da Defne isimli bir kızı olduğunu bile bilmez. Kader o ki Levent ve Sevda’yı bir kez daha karşılaştırır. Özellikle fazla dizi tecrübesi olmayan Sibel Can’ın dizi performansını açıkçası bizler de merak ediyoruz. Emre Kınay gelince o dizi sektöründe profesyonel oyunculuğu ile kendini kanıtlamış birisi Sibel Can’ın acemiliğini Emre kınay’ın profesyonelliği bastırıp izin tutma ihtimali olabilir diye düşünüyoruz.

Dizinin başrollerinde uzun süredir ekranlarda olmayan Sibel Can ve Emre Kınay olacak. Emre Kınay’ın açıklamasına göre dizi Eylül’ün son haftası başlayacak. Şu an için dizinin konusu ve diğer oyuncularla ilgili bir bilgi yok.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın