Show Tv Rüya Yeni Sezonda Yayınlanacak Mı Devam Edecek mi?

yorumsuz
41 views

Show Tv Rüya Yeni Sezonda Yayınlanacak Mı Devam Edecek mi? Show Tv ekranlarında bu yaz döneminde ekranlarda olan ve her bölümü merakla takip edilen Rüya dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin yeni yayın döneminde yayınlanıp yayınlanmayacağı sorusunun cevabı sizlerle!

 

Salı akşamları yayınlanmaya devam ve oldukça etkileyici bir hikayeye sahip olan Rüya dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe, Özge Özder, Atilla Saral gibi isimlerin yer aldığı Rüya dizisi 5 Eylül Salı akşamı yayınlanacak olan bölümü ile 7.bölümü de geride bırakacak.

Yaz dönemini geride bıraktığımız şu günlerde dizi ile alakalı merak edilenler arasında yer alan sorulardan bir tanesi dizinin yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı sorusu oldu.

 

Show Tv Rüya Yeni Sezonda Yayınlanacak Mı Devam Edecek mi?

İlk bölümü ile 18 Temmuz Salı akşamı yayınlanan ve yapımcılığını da Gold Film’in üstlendiği Rüya dizisi ile ilgili merak edilen karar Show Tv tarafından alındı. Pazar akşamları yayınlanacak olan Rüya dizisi yeni sezonda da ekranlarda olacak.

Yeni yayın gününde sevenlerinin karşısında olması beklenen Rüya dizisinin reytinglerinde düşüş yaşandığı takdirde ise yayın hayatına elveda diyebileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın