Show Tv Kalp Atışı Doktor Sinan Kimdir? Doktor Sinan Hangi Dizilerde Oynadı?

yorumsuz
55 views

Show Tv Kalp Atışı Doktor Sinan Kimdir? Doktor Sinan Hangi Dizilerde Oynadı? Kalp Atışı dizisi her cuma akşamı saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Yeni dizi ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Çok yakında ekranlarda Eylül ve Ali Asaf aşkını izleyeceğiz. Bakalım ikili tüm engellere rağmen birleşebilecek mi merak ediliyor. Kalp Atışı dizisi ile ilgili merak edilenler ve detaylar haberimizde sizlerle.

Show Tv Kalp Atışı Doktor Sinan Kimdir? Doktor Sinan Hangi Dizilerde Oynadı?

Show Tv Kalp Atışı Doktor Sinan Kimdir? Doktor Sinan Hangi Dizilerde Oynadı? Hakan Gerçek 5 Mart 1964 yılı Eskişehir doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesinde Devlet Konservatuvarında Tiyatro Bölümünden 1988 yılında mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Ruhsar dizisinde Müfit karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu şimdi ise Kalp Atışı dizisinde Doktor Selim karakterini canlandırıyor.

Kalp Atışı dizisi Cuma akşamları Show Tv ekranlarında saat 20.00 de ekranlarda  yerini alıyor.

Show Tv Kalp Atışı Doktor Sinan Kimdir? Doktor Sinan Hangi Dizilerde Oynadı?

Show Tv Kalp Atışı Doktor Sinan Kimdir? Doktor Sinan Hangi Dizilerde Oynadı? Kalp Atışı dizisi Show Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Kalp Atışı dizisi her cuma akşamı saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Yeni dizi şimdiden çok beğenildi ve izlenmeye devam ediyor.

Kalp Atışı dizisi ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konu ile ilgili sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın