Şevkat Yerimdar Sanem (Semra Güzel) kimdir kaç yaşında sevgilisi var mı?

yorumsuz
94 views


Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan Semra Güzel, Şevkat Yerimdar isimli dizide Sanem karakterini canlandıracak. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan eğlenceli dizi kadrosunda yer alan Semra Güzel hakkında bilmek istediklerinizi bir araya getirdik.

Sanem karakteri nasıl birisidir?

Şevkat Yerimdar dizisinin önemli karakterlerinden birisi olan Sanem karakterine Semra Güzel hayat verecektir. Sanem karakteri temiz kalpli iyi niyetli birisidir. Esin ve Gizem ile liseden beri dost ve arkadaştır. Yaşam koçluğu yapmakta olan Sanem spiritüel konular ile yakından ilgilenmektedir. Sanem’in müşterileri genellikle çok zengin mutsuz kadınlardır.

Semra Güzel Kimdir?

6 Haziran 1984 tarihinde dünyaya gelen Semra Güzel, İzmir doğumludur. İkizler burcu kadını olan güzel sanatçının göz ve saç rengi kahvrengi olarak bilinmektedir.

Semra Güzel Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tasarım bölümünde mezun olduktan sonra yurtdışına gitmiş ve orada eğitim alarak estetik merkezi açmıştır. 2011 yılına kadar güzellik ve estetik üzerine çalışmalar yapan Semra Güzel 2012 yılında İstanbul’a dönmüştür.

Oldukça genç birisi olmasına rağmen işi yanısıra oyuculuk hayatına da devam eden Semra Güzel, yeni sezonda ekranlarda olacak Şevkat Yerimdar dizisinde rol alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın