Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir Semra Güzel

yorumsuz
129 views

Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir Semra Güzel . Şevkat Yerimdar dizisi Fox Tv ekranlarında hız kesmeden yayın hayatına devam ederken dizisinin başarılı oyuncu kadrosu şimdiden merak uyandırmaya başladı. Baş rollerinde Özgürcan Çevik , Başak Parlak , Salih Kalyon gibi ünlü isimlerin bulunduğu popüler dizi her Cuma akşamları saat 20.00 de Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir Semra Güzel

Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir Semra Güzel . Fox Tv’ nin yeni dizilerinden Şevkat Yerimdar dizisinde Sanem karakterini canlandıran Semra Güzel dizide iyi niyetli bir genç kızı canlandırmaktadır. Dizide yaşam koçluğu yapan Semra Güzel mutsuz kadınları mutlu etmek için çabalamaktadır.

Semra Güzel Kimdir?

Semra Güzel 1 Haziran 1988 yılı İzmir doğumludur. Başarılı oyuncu 1.67 boyunda ve 55 kilogram ağırlığındadır. Başarılı oyuncu Celal Bayar Üniversitesi Tasarımcılık bölümü mezunudur. Daha önce Alemin Kralı , Zengin Kız Fakir Oğlan dizilerinde rol alan Semra Güzel şimdi ise Şevkat Yerimdar dizisinde Sanem karakterini canlandırmaktadır.

Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir Semra Güzel

Dizi Fox Tv ekranlarında her Cuma akşamı saat 20.00 de ekranlarında yayınlanmaktadır.

Şevkat Yerimdar Sanem Kimdir Semra Güzel . Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Şevkat Yerimdar dizisi yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Dizi başarılı kadrosu ile ekranlarda yayın hayatına her Cuma saat 20.00 de devam etmektedir. Şevkat Yerimdar dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın