Şevkat Yerimdar Özgürcan Çevik Kimdir?

yorumsuz
138 views

26 Mayıs Cuma akşamı ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak Şevkat Yerimdar dizisi ile ilgili bilgileri sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin başrol ismi Özgürcan Çevik ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Sosyal medya fenomen olarak yola çıkan ve ardından beyazperdede yaptığı çıkış ile ses getiren Şevkat Yerimdar dizi olarak Fox Tv ekranlarında sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 26 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak Şevkat Yerimdar dizisinin başrol oyuncusu Özgürcan Çevik ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Dizide canlandırdığı mahallenin afilli delikanlısı Şevkat karakteri ile ön plana çıkan Çevik ile ilgili bilgiler şöyle;

 

Özgürcan Çevik Kimdir?

Özgürcan Çevik 24 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara doğumlu olan Çevi dizi ve sinema oyuncusudur. 1989 yılında başladığı Ahmet Vefik Paşa ilkokulundan 1994 yılında mezun olan ve ardından 2001 yılında da liseden mezun olan Özgürcan Çevik Hacettepe Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur.

2004-2009 yılları arasında da Bilkent Üniversitesi Tiyatro oyunculuk bölümü mezunu olan Özgürcan Çevik 2010 yılında Türkan dizisinde Orhan rolünü canlandırmıştır.

Şevkat Yerimdar rolü ile gönüllere taht kuran Özgürcan Çevik yine aynı rol ile çok yakında Fox Tv ekranlarında olacak!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın